Eğitim-Bir-Sen teşkilat eğitimlerine devam ediyor

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 7-8-9 nolu Şubelerinin teşkilat eğitimleri gerçekleştirildi.

Büyütmek için resme tıklayın

 

img-20190305-wa0010-1551904227.jpg?

Teşkilat eğitimini, yeniliği ve gelişimi kendisine amaç edinen Eğitim-Bir-Sen teşkilat eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda Eğitim-Bir-Sen İstanbul 7-8-9 nolu şubelerinin katılımıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Teşkilat Eğitimi Programı düzenlendi. 

Eğitim-Bir-Sen 8 Nolu Şube ev sahipliğinde Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Selim Cerrah, 7 Nolu Şube Başkanı Mustafa Beyazatlı, 8 Nolu Şube Başkanı Doç. Dr. Yusuf Zeren, 9 Nolu Şube Başkanı Bilal Bozkurt ve ilgili şubelere ait temsilciler ve üyeler katıldı.

Programda Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi tarafından “Eğitim-Bir-Sen’in gelişimi ve misyonu”, Selim Cerrah tarafından “Teşkilat Bilinci”, Gökhan Taraç tarafından “Sosyal Medya ve Algı”, Adem Altınışık tarafından “Sendikal Kazanımlar”, Dr. Öğr. Üyesi Özkan Sapsağlam tarafından “Etkili İletişim” ve Doç. Dr. Yusuf Zeren tarafından “Sendikal Faaliyetler ve Mücadele” konularında sunumlar yapıldı. 

Program sertifika töreni ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

06 Mart 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çapa Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çapa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 530 03 11
Reklam bilgi