Tarım dünyası Şanlıurfa’da buluşuyor

Start Fuarcılık tarafından 21-24 Şubat 2019 tarihlerinde Şanlıurfa Fuar Merkezinde düzenlenecek fuar; Şanlıurfa’dan, bölgeden ve ülke genelinden katılımcı ve misafirlerini ağırlayacak. Bu yıl fuara Irak, Kuzey Irak ve Cezayir’den de alım heyetleri gelecek.

Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı altıncı defa Şanlıurfa’da düzenleniyor. Start Fuarcılık tarafından 21-24 Şubat 2019 tarihlerinde Şanlıurfa Fuar Merkezinde düzenlenecek fuar; Şanlıurfa’dan, bölgeden ve ülke genelinden katılımcı ve misafirlerini ağırlayacak. Bu yıl fuara Irak, Kuzey Irak ve Cezayir’den de alım heyetleri gelecek.

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı 6. Kez düzenleniyor. 21 Şubat Perşembe günü açılacak olan fuara il içinden ve dışından birçok firma ve ziyaretçi katılacak. Şanlıurfa Fuar Merkezinde düzenlenecek organizasyonla ilgili açıklamalarda bulunan Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, ekonomik sıkıntılara rağmen Şanlıurfa’ya yakışır bir organizasyon için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

Bu sene düzenlenecek fuarın geçmiş yıllara göre daha verimli geçmesini beklediklerini belirten Musa Öztürk, “6 yıldan bu yana çok başarılı tarım fuarlarına hep birlikte imza attık. Şanlıurfa tarım fuarını ülkemizin en nitelikli fuarlarından birisi haline getirmek için çaba harcıyoruz. Bu yıl Ticaret ve Sanayi Odamızın, Ticaret Borsamızın ve Ziraat Odamızın da katkılarıyla yurt dışından alım heyetleri getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Kuzey Irak, Irak ve Cezayir’den meslek kuruluşlarını ve temsilcilerini Şanlıurfa’ya davet ettik. Onların hem burada ticari anlaşmalar yapmasını hem de Şanlıurfalı iş adamlarımızla birlikte yatırımlar yapmasını temin etmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda yabancı misafirlerimize Şanlıurfa’nın yatırım avantajlarını da birinci ağızlardan anlatacağız ve onlara Şanlıurfa’nın kültür ve turizmini tanıtmak amacıyla programlar düzenleyeceğiz. Biz Start Fuarcılık olarak sadece fuar düzenlemekle yetinmiyoruz. Fuarları düzenlediğimiz kentlerin tüm ticari hayatına katkı sunmaya da çalışıyoruz. Bu sene ve şimdiye kadar düzenlediğimiz fuarlarda katkı ve desteklerini esirgemeyen başta Bakanlığımız ve personeli ile Şanlıurfa Valiliğine, Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimize, Karacadağ Kalkınma Ajansına, Kamu Kurumlarına, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, medya kuruluşlarımıza ve tüm Şanlıurfa’ya şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

06 Şubat 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çapa Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çapa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 530 03 11
Reklam bilgi