Sağlam nesiller yetiştirmek birinci görevimizdir

Çapa Bilim Kolejleri Kurucusu Maksut Konyar, 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2’inci döneminin başlaması dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Bedeni, beyni, ruhu sağlam nesiller yetiştirmek birinci görevimizdir” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci için ders zili yeniden çalıyor. Özel Çapa Bilim Kolejleri Kurucusu Maksut Konyar, 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2’inci döneminin başlaması dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Bedeni, beyni, ruhu sağlam nesiller yetiştirmek birinci görevimizdir” dedi.

Konyar, Çapa Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan yönetici ve öğretmenlere hitaben yayınladığı mesajda, “Merhaba Değerli yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz; yarın ders başı yapacağımız 2. dönem için fiziksel ve zihinsel tüm hazırlıklarımız tamamdır inşallah” dedi. Maksut Konyar şöyle devam etti:

“Çapa Bilim Kolejleri ve Amerikan Kültür Koleji, Çapa Bilim Anadolu ve Fen Lisesi, Çapa Sağlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, değerli yöneticilerinin ve kıymetli öğretmen arkadaşlarımızın gayretli çalışmalarıyla kurumlarımızda güzel projelere imza atacağımıza ve çok harika işler yapacağımıza gönülden inanıyorum. Tüm kurumlarımızı mutlaka hak ettiği yere taşımamız gereklidir. Bu günden itibaren hiçbir mazerete sığınmadan, gece gündüz demeden insan üstü bir gayret sarf edeceğinize, tüm potansiyelinizi işlerimize yansıtacağınıza, herkesin işini lâyikiyle yapacağına güvenim ve inancımız sonsuz... Unutmamamız gereken temel esas eğitimde nitelikli, kaliteli, senkronize bir şekilde ilerleme kaydedemezsek kalıcı başarı sağlayamayız. Bütün kurumlarımızda BEDENİ, BEYNİ, RUHU SAĞLAM NESİLLER YETİŞTİRMEK BİRİNCİ GÖREVİMİZDİR. 2. dönemin hepinize sağlık, mutluluk ve güzellikler yaşatmasını diliyorum.

En kalbi duygularımla selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

03 Şubat 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çapa Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çapa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 530 03 11
Reklam bilgi