Çünür’e bir otobüs hattı daha açıldı

Mahalle yapıldıktan sonra nüfusu hayli artan Çünür’e ikinci otobüs hattı açıldı. Daha önce hizmet veren 9 numaralı halk otobüsünün yanı sıra 22 numar...

Büyütmek için resme tıklayın

Mahalle yapıldıktan sonra nüfusu hayli artan Çünür’e ikinci otobüs hattı açıldı. Daha önce hizmet veren 9 numaralı halk otobüsünün yanı sıra 22 numaralı otobüs de Çünürlülere hizmet vermeye başladı.

Çünür Muhtar Azası Hasan Derebek’in, Çünür’de ikamet eden vatandaşların şehir merkezi ve Süleyman Demir Üniversitesi’ne ulaşımlarının daha kolay sağlanması için 17 Ekim 2018 tarihinde Isparta Belediyesi’ne yaptığı başvuruya olumlu yanıt geldi. Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şanlıtürk imzasıyla Hasan Derebek’e gönderilen bilgi yazısında, “Dilekçenizde belirtilen güzergah ve durak yerlerinin tespit edilmesi hususu Fen İşleri Müdürlüğümüz ile görüşülmüş olup, önümüzdeki günlerde güzergah ve durak belirleme çalışmaları yapılacaktır” denildi.

Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Şanlıtürk’ün bilgilendirme yazısından sonra Çünür için 22 numaralı Halk Otobüsü tahsis edildi ve söz konusu araç seferlerine başladı.

22 numaralı otobüsün, yeni yapılan otogarın yanındaki caddeden Çünür’e giriş yaparak 274, 275, 276, 260 ve 5474. Caddelerden geçip SDÜ’ye gideceği bildirildi.

29 Ekim 2018 - Bölge


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çapa Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çapa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 530 03 11
Reklam bilgi